serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  06.12.2018

1) Historia mężczyzny, który walczy o potwierdzenie swojej niewinności w sporze z byłą żoną. Jak...

Sprawa dla reportera 

06.12.2018

1) Historia mężczyzny, który walczy o potwierdzenie swojej niewinności w sporze z byłą żoną. Jak... ROZWIŃ

1) Historia mężczyzny, który walczy o potwierdzenie swojej niewinności w sporze z byłą żoną. Jak twierdzi, został skazany bezpodstawnie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad kobietą. Rozwód zapadł z jego winy. Według niego, sąd nie wysłuchał jednak jego świadków. Wyrok spowodował, że obecnie nie może znaleźć pracy i mieszka u siostry.

2) 22-letni mężczyzna trafił do szpitala na operacje tętniaka. Powikłania pooperacyjne doprowadziły m.in. do obrzęku mózgu oraz sepsy. Matka pacjenta twierdzi, że komplikacje pooperacyjne wynikają z zaniedbania ze strony lekarzy. Szuka pomocy wśród profesorów, którzy mogliby przyjąć jej syna do innego szpitala i podjąć leczenie.

3) Od 10 lat trwa spór o cmentarz, który został „przejęty” przez nadleśnictwo. Ksiądz oraz część parafian nie zgadzają się z decyzja administracyjną i walczą o cmentarz, ponieważ chcieliby właśnie tam zostać pochowani. W międzyczasie wobec księdza pojawiły się różne oskarżenia i proboszcz trafił na przesłuchania do prokuratury.

4) Wracamy do sprawy pani Adrianny, matki 17-Mikołaja, która chciała nawet sprzedać nawet swój dom, aby ratować syna. Chłopak cierpi na ciężką padaczkę. W leczeniu objawów pomaga podawanie komórek macierzystych. Zabiegi są jednak kosztowne. Po emisji programu, dzięki pomocy widzów, udało się zebrać pieniądze na dalsze zabiegi Mikołaja. ZWIŃ