serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  06.12.2018

1) Historia mężczyzny, który walczy o potwierdzenie swojej niewinności w sporze z byłą żoną. Jak...

Sprawa dla reportera 

06.12.2018

1) Historia mężczyzny, który walczy o potwierdzenie swojej niewinności w sporze z byłą żoną. Jak... ROZWIŃ

1) Historia mężczyzny, który walczy o potwierdzenie swojej niewinności w sporze z byłą żoną. Jak twierdzi, został skazany bezpodstawnie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad kobietą. Rozwód zapadł z jego winy. Według niego, sąd nie wysłuchał jednak jego świadków. Wyrok spowodował, że obecnie nie może znaleźć pracy i mieszka u siostry.

2) 22-letni mężczyzna trafił do szpitala na operacje tętniaka. Powikłania pooperacyjne doprowadziły m.in. do obrzęku mózgu oraz sepsy. Matka pacjenta twierdzi, że komplikacje pooperacyjne wynikają z zaniedbania ze strony lekarzy. Szuka pomocy wśród profesorów, którzy mogliby przyjąć jej syna do innego szpitala i podjąć leczenie.

3) Od 10 lat trwa spór o cmentarz, który został „przejęty” przez nadleśnictwo. Ksiądz oraz część parafian nie zgadzają się z decyzja administracyjną i walczą o cmentarz, ponieważ chcieliby właśnie tam zostać pochowani. W międzyczasie wobec księdza pojawiły się różne oskarżenia i proboszcz trafił na przesłuchania do prokuratury.

4) Wracamy do sprawy pani Adrianny, matki 17-Mikołaja, która chciała nawet sprzedać nawet swój dom, aby ratować syna. Chłopak cierpi na ciężką padaczkę. W leczeniu objawów pomaga podawanie komórek macierzystych. Zabiegi są jednak kosztowne. Po emisji programu, dzięki pomocy widzów, udało się zebrać pieniądze na dalsze zabiegi Mikołaja. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy