serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  06.10.2016

1) 7-letni Franio do lutego rozwijał się normalnie. Razem z tatą był strażakiem Ochotniczej Straży...

Sprawa dla reportera 

06.10.2016

1) 7-letni Franio do lutego rozwijał się normalnie. Razem z tatą był strażakiem Ochotniczej Straży... ROZWIŃ

1) 7-letni Franio do lutego rozwijał się normalnie. Razem z tatą był strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Kilka miesięcy temu zaczął tracić wzrok i słuch, przestał mówić. Po diagnozie okazało się, że choruje na rzadką genetyczną chorobę adrenoleukodystrofię. Jak twierdzą rodzice, nie ma na nią lekarstwa. Natomiast nadzieją są komórki macierzyste, które spowolniłyby postęp choroby. Każdy przeszczep to koszt ok. 8 tys. zł, na co nie stać rodziców chłopca.

2) Szczepan po 30 latach małżeństwa został porzucony przez żonę. Jak twierdzi, ta odeszła do innego mężczyzny. W wyniku podziału majątku Szczepan musi spłacić swoją żonę w kwocie 300 tys. zł. Wskazuje, że nie stać go na spłatę, bo utrzymuje się jedynie z emerytury. Mężczyzna czuje się pokrzywdzony postanowieniem sądu, twierdząc, że cały majątek był jego kawalerskim dobytkiem, a żona nigdy nie pomagała mu w prowadzeniu gospodarstwa.

3) Leszek kilka lat temu wydał dorobek życia na dom z działką. Deweloper, z którym podpisał przedwstępną umowę sprzedaży ogłosił upadłość. Dom, w którym miał zamieszkać mężczyzna zajął komornik. Mimo korzystnych wyroków Leszek nie może odzyskać 500 tys., które wydał na nieruchomość.

4) Wracamy do sprawy Agnieszki z Rawy Mazowieckiej i jej dzieci, w tym 20-letniej niepełnosprawnej Ani. Rodzina mieszkała w bardzo trudnych warunkach, bez łazienki. Po emisji programu rodzina otrzymała nowy lokal. Dzięki widzom udało się zebrać kilkadziesiąt tys. zł, które przeznaczą na remont. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy