serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  06.09.2018.

1) Anna wraz z mężem i pięciorgiem dzieci mieszka w domu należącym do brata. Od...

Sprawa dla reportera 

06.09.2018.

1) Anna wraz z mężem i pięciorgiem dzieci mieszka w domu należącym do brata. Od... ROZWIŃ

1) Anna wraz z mężem i pięciorgiem dzieci mieszka w domu należącym do brata. Od pewnego czasu w rodzinie zapanował konflikt z ojcem Anny, który w domu ma zapewnione dożywocie. Mężczyzna chce wyrzucić z niego córkę i wnuki. Jak twierdzi Anna, jej ojciec składa wiele donosów do opieki społecznej twierdząc, że zięć bije dzieci. Ma to uprzykrzyć życie rodzinie.

2) Martyna kilka lat mieszkała w Szwecji ze swoim partnerem. Tam też urodził się ich syn – Tymek. W miedzy czasie para rozstała się i Martyna wraz z synem wróciła do Polski. Po pewnym czasie ojciec dziecka przyjechał do kraju i – jak twierdzi matka Tymka – były partner bez jej wiedzy zabrał dziecko do Szwecji. Kobieta zgłosiła porwanie rodzicielskie na podstawie Konwencji Haskiej. Oboje rodzice mają pełne prawa rodzicielskie i dziecko może przebywać z ojcem w obcym kraju. Martyna walczy o powrót syna do Polski.

3) Komornik zabiera pani Gilbercie z Warszawy niemal całą pensję na poczet alimentów dla byłego męża – wojskowego, z którym rozwiodła się wiele lat temu. Mężczyzna udowodnił w sądzie, ze jest schorowany i nie ma za co żyć.

4) Wracamy do historii Sylwii, która choruje na zanik mięśni. Dzięki pomocy widzów udało się zebrać ponad 100 tys. zł na leczenie komórkami macierzystymi, które może poprawić jej życie. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy