serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  06.08.2020

1) 9-miesięczna Mia choruje na rzadką chorobę genetyczną – rdzeniowy zanik mięśni SMA1. Rodzice dziewczynki...

Sprawa dla reportera 

06.08.2020

Napisy: polskie dla niesłyszących

1) 9-miesięczna Mia choruje na rzadką chorobę genetyczną – rdzeniowy zanik mięśni SMA1. Rodzice dziewczynki... ROZWIŃ

1) 9-miesięczna Mia choruje na rzadką chorobę genetyczną – rdzeniowy zanik mięśni SMA1. Rodzice dziewczynki potrzebują wsparcia finansowego na leczenie najdroższym lekiem świata. Koszt leku to ok.10 mln zł. Ponadto na co dzień rodzina zmaga się z falą obraźliwych komentarzy w internecie z powodu pochodzenia ojca dziewczynki, który jest Turkiem. Rodzice nie radzą sobie psychicznie z atakiem jaki spotyka ich w sieci. Wsparcia udzielił jej turecki aktor znany z serial „Wspaniałe stulecie”.
2) Józef czuje się pokrzywdzony przez swoją siostrę i szwagra, z którymi prowadził firmę transportową. W wyniku licznych konfliktów rodzinnych mężczyzna trafił do więzienia za atak siekierą na szwagra. Kiedy odbywał karę, jego rodzina rzekomo sprzedała samochody transportowe bez jego wiedzy oraz wypłaciła z jego konta kilkaset tysięcy złotych. Prokuratura wydała postanowienie o umorzeniu śledztwa w tej sprawie, z czym odsiadujący karę nie jest w stanie się pogodzić.

3) Byli pracownicy spółek kolejowych znaleźli się w trudnej sytuacji, kiedy nieruchomości wokół ich bloków sprzedano prywatnym właścicielom. Ci, karzą sobie teraz płacić horendalne kwoty za użytkowanie części ich działek, przez przechodzenie po chodnikach czy dojazdu lokalnymi drogami. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy