serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  05.07.2018

1) Pan Paweł z żoną przepisali, w zamian za dożywocie, swój majątek obcej rodzinie. Obdarowani...

Sprawa dla reportera 

05.07.2018

1) Pan Paweł z żoną przepisali, w zamian za dożywocie, swój majątek obcej rodzinie. Obdarowani... ROZWIŃ

1) Pan Paweł z żoną przepisali, w zamian za dożywocie, swój majątek obcej rodzinie. Obdarowani w zamian za majątek mieli się opiekować małżeństwem, jednak – jak twierdzi mężczyzna – nie wypełniają swoich obowiązków. Do tego między obu rodzinami dochodzi do ciągłych konfliktów. Małżeństwo próbowało cofnąć umowę dożywocia, jednak ich starania, jak na razie, są nieskuteczne.

2) Mała Nikola ma glejaka mózgu. Walczy o życie. Dziecko jest obecnie w Meksyku, gdzie wdrożono u niej eksperymentalną terapię. Rodzina twierdzi, że w Polsce nie ma możliwości leczenia ich dziecka. NFZ nie refunduje kosztów leczenia za granicą. Dlatego muszą zebrać ok. 600 tys. zł na przedłużenie pobytu dziecka w Meksyku.

3) 50-letnia Ania z zespołem Downa jest ubezwłasnowolniona. Jej prawnym opiekunem jest brat. Jednak kobieta od kilkunastu lat mieszka z ojcem i jego żoną. Małżeństwo walczy o zmianę opiekuna prawnego. Twierdzą, że Ania w przeszłości była molestowana przez brata, boi się go i dlatego nie chce z nim mieszkać. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy