serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  05.05.2016

1) 30-letnia Natalia była hospitalizowana w jednym z warszawskich szpitali. Przeszła kilka operacji ratujących życie...

Sprawa dla reportera 

05.05.2016

1) 30-letnia Natalia była hospitalizowana w jednym z warszawskich szpitali. Przeszła kilka operacji ratujących życie... ROZWIŃ

1) 30-letnia Natalia była hospitalizowana w jednym z warszawskich szpitali. Przeszła kilka operacji ratujących życie m.in. z powodu zapalenia trzustki. Jak twierdzi rodzina zmarłej, była ona źle diagnozowana przez zespół lekarski. Sprawą zajmuje się prokuratura, a także rzecznik odpowiedzialności zawodowej.

2) Pan Józef i jego rodzina wkrótce mogą stracić cały dorobek życia. Kilkanaście lat temu w jednym z banków została wzięta pożyczka, w której pan Józef rzekomo miał być poręczycielem. Jak twierdzi, nigdy nie był w banku, ani ni poręczał żadnej pożyczki. Jak się okazało, pracownica banku sfałszowała podpis mężczyzny, za co została skazana. Niestety pożyczkobiorcy nie spłacili kredytu i Józef jako poręczyciel był zobowiązany to uczynić. Rodzina nie może pogodzić się z decyzją wymiaru sprawiedliwości, że mimo wyroku skazującego pracownicę banku byli zobowiązani do spłaty. Dziś ich cały majątek wystawiony jest n a licytację.

3) Kilkanaście osób kupiło lokale w jednym hoteli we Władysławowie. Klienci zapłacili za mieszkania, których nigdy nie otrzymali. Inwestor, który budował hotel ogłosił upadłość, a planowana inwestycja nigdy nie została dokończona. Wierzyciele do dziś nie odzyskali zasądzonych pieniędzy.

4) Wracamy do sprawy Frania z Gostynina, chorego na siatkówczaka. Dzięki pomocy widzów udało się zebrać prawie 900 tys. zł. na przeprowadzenie leczenia chłopca w Stanach Zjednoczonych. ZWIŃ

Załaduj następne