serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  05.04.2018

1) Marlena, matka czwórki dzieci, dwa lata temu została żona Mohameda z Tunezji. Kobieta poznała...

Sprawa dla reportera 

05.04.2018

1) Marlena, matka czwórki dzieci, dwa lata temu została żona Mohameda z Tunezji. Kobieta poznała... ROZWIŃ

1) Marlena, matka czwórki dzieci, dwa lata temu została żona Mohameda z Tunezji. Kobieta poznała go dzięki koleżance. Często odwiedza go w Tunezji, nauczyła języka polskiego, codziennie rozmawiają ze sobą przez internet. Mohammed od dłuższego czasu stara się o wizę w polskiej ambasadzie. Chciałby przyjechać do żony na kilka tygodni. Niestety otrzymuje odmowy wydania pozwolenia na przyjazd. Małżeństwo nie może pogodzić się z decyzją konsula.

2) Karol był młodym strażakiem. Kilka lat temu został potrącony przy drodze krajowej nr 7 przez samochód prowadzony przez księdza. W wyniku wypadku po kilku miesiącach zmarł w domu. Sprawca został oskarżony o spowodowanie wypadku, ale rodzice nie mogą pogodzić się, że postępowanie trwa tak długo. Jak twierdzą, ksiądz nie został pozbawiony prawa jazdy i nie przyznaje się winy.

3) 10-miesięczna Zuzia ma Zespół Meobiusa – porażenia nerwów twarzy i strun głosowych. Jak twierdzą rodzice, ich dziecko nie jest zdiagnozowane całkowicie. Dziewczynka jest karmiona dojelitowo, ponadto z powodu wymiotów z krwią Zuzia często trafia do szpitala, gdzie – jak mówią rodzice – lekarze nie mają pomysłu na jej leczenie. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy