serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  05.01.2017

1) Alfons ma pięciu synów. Jest w trakcie rozwodu. Na czas trwania sprawy przed sądem...

Sprawa dla reportera 

05.01.2017

1) Alfons ma pięciu synów. Jest w trakcie rozwodu. Na czas trwania sprawy przed sądem... ROZWIŃ

1) Alfons ma pięciu synów. Jest w trakcie rozwodu. Na czas trwania sprawy przed sądem dzieci trafiły pod opiekę ojca, a żonie zasadzono alimenty. Mężczyzna twierdzi, że jego była partnerka unika płacenia alimentów. Ponadto oskarża go o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią i dziećmi, choć to ona miała go zdradzić z jego kolegą z tej samej miejscowości.

2) Mieszkańcom kilku ulic w Radomsku posesje zalewa woda deszczowa po ulewach. Jak twierdzą, woda wybija ze studzienek kanalizacyjnych. Od kilku lat zgłaszają ten problem władzom, jednak wciąż pozostają bez pomocy. W reportażu przedstawimy historię pani Renaty, która opiekuje się chorym na stwardnienie rozsiane mężem i jego siostrą z zespołem Downa, których dobytek również jest zalewany deszczówką.

3) 5-letnia Oliwka jest chora na siatkówczaka -nowotwór obu oczu. Rodzina potrzebuje ok. 1 mln zł na leczenie dziewczynki w Stanach Zjednoczonych. Bliscy dziecka twierdzą, że w Polsce nie ma możliwości leczenia Oliwki. Sytuacja finansowa rodziny jest bardzo trudna, Kasia – matka Oliwki, ma jeszcze dwójkę starszych dzieci i całą trójkę wychowuje sama. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy