serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  04.10.2018

1) Niegdyś prężny rolnik i gospodarz z okolic Hajnówki mieszka kątem u swojej siostry. Jak...

Sprawa dla reportera 

04.10.2018

1) Niegdyś prężny rolnik i gospodarz z okolic Hajnówki mieszka kątem u swojej siostry. Jak... ROZWIŃ

1) Niegdyś prężny rolnik i gospodarz z okolic Hajnówki mieszka kątem u swojej siostry. Jak twierdzi, wszystko z powodu konfliktów z byłą żoną, synem i pasierbem. Awantury, pobicia i wyzwiska doprowadziły do skazania synów i żony za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad nim. On również został skazany za podobne czyny. Mężczyzna postanowił opuścić swoją ojcowiznę, aby unikać kolejnych oskarżeń. Ocenia, że pod jego nieobecność synowie doprowadzają do upadku jego gospodarstwo. Wyprzedali m.in. bydło, nie wpuszczają go na teren nieruchomości, zamykają przed nim obory i dom.

2) Strażnik służby więziennej wdał się w potyczkę słowną z jednym z miejscowych funkcjonariuszy policji, który kiedyś wymierzył mu mandat. Efektem prywatnej rozmowy był wyrok skazujący strażnika za rzekome wyzwiska wobec funkcjonariusza publicznego, groźby karalne i strata pracy. Mężczyzna nie może pogodzić się z taką oceną sądu.

3) Matka dwóch synów walczy o prawo do opieki nad swoimi dziećmi z mężem obcokrajowcem. Para poznała się w Irlandii, tam też się pobrali, ale ich dzieci urodziły się w Polsce. Tu też – jak twierdzi kobieta – mieli mieszkać i prowadzić biznes. Małżeństwo rozstało się, kobieta mieszka w Polsce, ale Sąd nakazał powrót dzieci do Irlandii, do kraju zamieszkania ojca . ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy