serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  04.08.2016

1) Pani Zofia i jej mąż przekazali w darowiźnie synowi i synowej dom, w którym...

Sprawa dla reportera 

04.08.2016

1) Pani Zofia i jej mąż przekazali w darowiźnie synowi i synowej dom, w którym... ROZWIŃ

1) Pani Zofia i jej mąż przekazali w darowiźnie synowi i synowej dom, w którym mieszkają. Jak twierdzą, od tego czasu ich syn nie opiekuje się nimi. Rodzinne kłótnie kończą się wielokrotnie interwencjami policyjnymi. Próba cofnięcia darowizny okazała się nieskuteczna.

2) 30-letnia Iwona do 13 roku życia rozwijała się normalnie. Marzyła by być technikiem koni. Zwierzęta są jej pasją. Po ukończeniu 14 lat kobieta zaczęła coraz słabiej mówić i chodzić. Obecnie jej ręce są powyginane, cierpi z bólu. Mimo wielu pobytów w szpitalach, do dziś specjaliści nie postawili konkretnej diagnozy, która potwierdziłaby na co choruje.

3) Dariusz z otrzymał od niemieckiego urzędu skarbowego decyzję o zajęciu jego konta na rzecz niezapłaconych w Niemczech podatków w wys. 40 tys. zł. Jak twierdzi, nigdy nie zakładał firmy w Niemczech, w czasie powstania zadłużenia pracował w innym kraju. Natomiast zgubił dowód osobisty, co może oznaczać, że ktoś posłużył się jego danymi do założenia w Niemczech biznesu. Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w tej sprawie. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy