1) Historia dziadków, którzy walczą o dwoje wnuczków, którzy zostali zabrani biologicznym rodzicom do pogotowia...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  04.04.2019

1) Historia dziadków, którzy walczą o dwoje wnuczków, którzy zostali zabrani biologicznym rodzicom do pogotowia...

Sprawa dla reportera 

04.04.2019

1) Historia dziadków, którzy walczą o dwoje wnuczków, którzy zostali zabrani biologicznym rodzicom do pogotowia... ROZWIŃ

1) Historia dziadków, którzy walczą o dwoje wnuczków, którzy zostali zabrani biologicznym rodzicom do pogotowia opiekuńczego. Od urodzenia zajmowali się dziećmi, bo ich syn i partnerka, nie wykazywali zainteresowania pociechami. Sąd uznał, że Dzidkowie są zbyt zaawansowani wiekowo i zbyt ubodzy i lepiej będzie im w rodzinie zastępczej.

2) Sprawa tragicznej śmierci drwala, który zginął podczas ścinania drzewa w lesie. Rodzina nie otrzymała odszkodowania, ponieważ pan Edward był ubezpieczony w KRUS-ie, a wypadek wydarzył poza gospodarstwem rolnym. Ojciec osierocił trzech niepełnosprawnych synów.

3) Tajemnicza śmierć młodego mężczyzny, którego ciało znaleziono po pięciu dniach od śmierci na polu. Rodzina szuka sprawiedliwości. Nie zgadza się z umorzeniem sprawy przez prokuraturę.

4) Szczęśliwy finał sprawy wypadku młodego mężczyzny, do którego doszło na stażu. Chłopak został niepełnosprawny. Firma i ubezpieczyciel odmawiali mu zadośćuczynienia. Po emisji programu poszkodowany otrzymał odszkodowanie. ZWIŃ