serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  04.02.2016

1) Sławomir czuje się pokrzywdzony przez byłą żonę. Jak twierdzi, w trakcie rozwodu sprzedała wspólny...

Sprawa dla reportera 

04.02.2016

1) Sławomir czuje się pokrzywdzony przez byłą żonę. Jak twierdzi, w trakcie rozwodu sprzedała wspólny... ROZWIŃ

1) Sławomir czuje się pokrzywdzony przez byłą żonę. Jak twierdzi, w trakcie rozwodu sprzedała wspólny dom. Nowy właściciel chce teraz eksmitować mężczyznę i jego córkę.

2) Pan Jan przez wiele lat zbierał na swej posesji m.in. złom. Gmina postanowiła posprzątać jego nieruchomość. Jak twierdzi mężczyzna, pracownicy firmy wywieźli z jego działki wszystko łącznie pamiątkami rodzinnymi, obrazami, książkami, dokumentami, a także wycięto kilka drzew. Dodatkowo urzędnicy za sprzątanie wystawili mu rachunek na 200 tys. zł i wpisali gminę w księgi wieczyste. Obecnie komornik ściąga od Jana część emerytury.

3) Cztery lata temu 2-letnia Nikola trafiła do szpitala z powodu bólu głowy i osłabienia. Lekarze, którzy diagnozowali dziecko stwierdzili odwodnienie. Na drugi dzień po przyjęciu do szpitala dziewczyna zmarła. Sekcja zwłok wykazała, że dziecko miało guza w mózgu i to on był przyczyną śmierci. Prokuratura po czterech latach prowadzenia śledztwa ostatecznie je umorzyła. Rodzice nie mogą pogodzić się z decyzją wymiaru sprawiedliwości. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy