serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  03.11.2016

1) Agnieszka walczy o odzyskanie córki Anastazji. Mimo kilku postanowień sądowych mówiących o tym, że...

Sprawa dla reportera 

03.11.2016

1) Agnieszka walczy o odzyskanie córki Anastazji. Mimo kilku postanowień sądowych mówiących o tym, że... ROZWIŃ

1) Agnieszka walczy o odzyskanie córki Anastazji. Mimo kilku postanowień sądowych mówiących o tym, że dziecko ma być przy matce, nie może odebrać dziewczynki. Wydać dziecka nie chce jej były mąż. Jak twierdzi Agnieszka, nie może liczyć na wymiar sprawiedliwości, ani pomoc policji.
2) 8-letni Maks prawdopodobnie choruje na autyzm. Dziecko urodziło się ze zrośniętym szwem czołowym. Przeszło kilka operacji modelowania czaszki. Maks cały czas krzyczy, piszczy i bije innych. Jest bardzo agresywny, bije się po głowie, ma niedosłuch. Rodzice czują się bezsilni. Szukają pomocy u różnych specjalistów. Rodzina czuje się także wykluczona społecznie, ponieważ sąsiedzi nie rozumieją choroby ich syna.

3) Rolnicy, właściciele działek we wsi Laliki w gminie Milówka czują się pokrzywdzeni decyzją wójta o zmianie planu zagospodarowania przestrzennego i przekształceniu ich działek rolnych na działki leśne. Jak twierdzą rolnicy, tylko kilka działek zostało wyłączonych z nowego planu zagospodarowania – ma na nich powstać hotel. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy