serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  01.12.2016

1) Anna, matka pięciorga dzieci, kilka miesięcy temu zgłosiła się do szpitala w trakcie poronienia....

Sprawa dla reportera 

01.12.2016

1) Anna, matka pięciorga dzieci, kilka miesięcy temu zgłosiła się do szpitala w trakcie poronienia.... ROZWIŃ

1) Anna, matka pięciorga dzieci, kilka miesięcy temu zgłosiła się do szpitala w trakcie poronienia. Jak twierdzi, została odesłana do domu. Po kilku dniach znów trafiła do szpitala już z poronionym płodem i krwawieniem. Rzekomo została odesłana i nie wypisano aktu zgonu dziecka. Wróciła do domu z martwym kilkutygodniowym płodem. Przez kilka miesięcy walczyła o uzyskanie aktu zgonu dziecka, aby móc je pochować. Ponadto jedno z dzieci Anny – Łukasz jest chory na łamliwość kości. Matka walczy o leczenie syna za granicą, gdyż – jak twierdzi – w Polsce możliwości leczenia syna wyczerpały się.

2) Kilkunastu rolników i pośredników w handlu tucznikami czuje się pokrzywdzonych przez właściciela ubojni, który skupował od nich trzodę. Rolnicy nie otrzymali zapłaty za odstawioną trzodę. Ubojnia ogłosiła upadłość. Hodowcy nie mogą odzyskać pieniędzy za wstawione do ubojni świnie. Prokuratura śledztwo w sprawie oszukania rolników umorzyła.

3) Mariusz jest niepełnosprawny. Kilkanaście lat temu, po szczepieniu, dostał porażenia czterokończynowego. Wieloletnia walka matki w sądzie o odszkodowanie skończyła się wygraną. Mariuszowi przyznano od. 80 tys. zł odszkodowania. Za uzyskane pieniądze kupił dom dla siebie i matki. Niestety, wkrótce może grozić im licytacja nieruchomości. Wszystko – jak twierdzą – z winy mecenas, która prowadziła ich sprawę o odszkodowanie. Kobieta rzekomo nie otrzymała wynagrodzenia i podała Mariusza do sądu. Obecnie komornik potrąca część renty Mariusza na rzecz spłaty długu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy