serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  01.06.2017

Ok. 150 osób – artystów, śpiewaków i muzyków orkiestrowych Warszawskiej Opery Kameralnej zwolnionych w...

Sprawa dla reportera 

01.06.2017

Ok. 150 osób – artystów, śpiewaków i muzyków orkiestrowych Warszawskiej Opery Kameralnej zwolnionych w... ROZWIŃ

Ok. 150 osób – artystów, śpiewaków i muzyków orkiestrowych Warszawskiej Opery Kameralnej zwolnionych w ramach zwolnień grupowych zwróciło się do programu z prośbą o pomoc w powstrzymaniu prowadzonej restrukturyzacji. Dyrektor opery twierdzi, że artyści nadal będą mieli możliwość współpracy z placówką na zasadzie kontraktów i umów cywilno-prawnych.

Emil walczy ze swoją byłą partnerką o prawo do opieki nad ich dwoma synami. Sąd wydał postanowienie o miejscu zamieszkania dzieci przy ich matce, z czym mężczyzna nie zgadza się. Twierdzi, że była żona nienależycie opiekuje się dziećmi, jest agresywna wobec niego i dzieci. Synowie Emila mimo decyzji sądu od roku przebywają u niego. Twierdzi on, że matka nie interesuje się ich losem chłopców.

Edyta wraz z synami może wkrótce stracić dom przez swojego męża. Kilkanaście lat temu rodzice kobiety przekazali jej i jej mężowi gospodarstwo wraz z domem, który z czasem małżonkowie rozbudowali. Po pewnym czasie małżeństwo rozpadło się. Mężczyzna wyjechał za granicę do pracy. Edyta chcąc zabezpieczyć siebie i dzieci wniosła do sądu sprawę o zniesienie współwłasności, a ten nakazał jej spłatę męża kwotą blisko 200 tys. zł, na co jej nie stać. Mężczyzna podał sprawę do komornika, a ten oszacował już nieruchomość. Edyta obawia się, ze wkrótce straci swoją ojcowiznę. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy