serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  01.02.2018

1) Damian jest samotnym ojcem, któremu odebrano syna Kacpra. Sprawę zgłosili do sądu sąsiedzi,...

Sprawa dla reportera 

01.02.2018

1) Damian jest samotnym ojcem, któremu odebrano syna Kacpra. Sprawę zgłosili do sądu sąsiedzi,... ROZWIŃ

1) Damian jest samotnym ojcem, któremu odebrano syna Kacpra. Sprawę zgłosili do sądu sąsiedzi, którzy twierdzili, że w mieszkaniu mężczyzny często słyszeli płacz i krzyk. Ponadto rzekomo Damian miał udostępniać swojemu synowi treści pornograficzne. Chłopiec obecnie przebywa w domu dziecka. Ojciec nie może widywać syna, choć ten kilkakrotnie uciekał z placówki do niego. Jak wynika z relacji Damiana, jego syn był hospitalizowany w szpitalu psychiatrycznym, bo nie radzi sobie w placówce opiekuńczej.

2) Kilkanaście osób z dobrego serca zdecydowało się na poręczenie kredytu producentowi pieczarek. Kilka lat temu ten poprosił sąsiadów o rękojmię dla pożyczki w kwocie ok. 300 tys. zł. Gdy przedsiębiorca przestał spłacać raty, komornik zapukał do poręczycieli. W większości są to emeryci, których nie stać na spłatę zobowiązania za sąsiada.

3) Te kobiety łączy to, że trafiły do szpitala w Olkuszu. Jedna z nich straciła dziecko przy porodzie. Lekarz prowadzący ciążę, został skazany za fałszowanie dokumentacji medycznej. U drugiej po cesarskim cięciu puściły szwy i kobieta wytrzewiła się. W jej sprawie prokuratura jednak śledztwo umorzyła nie dopatrując się błędów medycznych. ZWIŃ