Po opuszczeniu domu Krystyny Jola zatrzymuje się na noc na plebanii. Rano trajkocze księdzu, że...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc.1054

Po opuszczeniu domu Krystyny Jola zatrzymuje się na noc na plebanii. Rano trajkocze księdzu, że...

Plebania 

odc.1054

Po opuszczeniu domu Krystyny Jola zatrzymuje się na noc na plebanii. Rano trajkocze księdzu, że... ROZWIŃ

Po opuszczeniu domu Krystyny Jola zatrzymuje się na noc na plebanii. Rano trajkocze księdzu, że świetnie czuje się w nowym miejscu i odzyskała spokój ducha ponieważ jest bliżej Boga. Proboszcz jest zmęczony jej obecnością, ale nie ma sumienia jej tego powiedzieć. W końcu Jola sama zaczyna się orientować, że nie jest mile widzianym gościem i odchodzi.
Krystyna idzie na pielgrzymkę do Częstochowy, aby podziękować Bogu za uratowanie córki. Jola proponuje, że będzie jej towarzyszyła. Krystyna kategorycznie odmawia.
Do sklepu Grzybów przychodzi Robert. Jest kolegą Grzybowej ze szkolnych lat. Namawia ję, żeby sprzedawała jego wyroby: prawdziwy chleb na zakwasie. Robert jest postawnym mężczyzną. Prawi Grzybowej komplementy. Kobieta postanawia wzbudzić w mężu zazdrość. Do restauracji wchodzi grupa głodnych sportowców, którzy zatrzymali się w Tulczynie z powodu awarii autokaru. Trzeba przenocować wszystkich sportowców w gospodzie. Pati jest zachwycona obecnością młodych mężczyzn i chętnie zgłasza się do pomocy.
Pati znajduje różaniec, który przypadkiem zostawiła Krystyna przed podróżą do Częstochowy. Wala uważa, że to zły znak.
ZWIŃ