Maja przeprasza proboszcza za swoje zachowanie. Opowiada księdzu, że czuje do matki ogromny żal za...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc.1043

Maja przeprasza proboszcza za swoje zachowanie. Opowiada księdzu, że czuje do matki ogromny żal za...

Plebania 

odc.1043

Maja przeprasza proboszcza za swoje zachowanie. Opowiada księdzu, że czuje do matki ogromny żal za... ROZWIŃ

Maja przeprasza proboszcza za swoje zachowanie. Opowiada księdzu, że czuje do matki ogromny żal za to, co zrobiła. Popiera decyzję matki, aby nie informować o wszystkim ojca. Wie, że to by go zabiło. Tymczasem Paweł, mąż Teresy domyśla się, że coś jest nie tak. Postanawia pójść do proboszcza, aby dowiedzieć się czegoś więcej. Teresa chce ustrzec męża przed cierpieniem. Postanawia namówić jego matkę, aby wzięła winę na siebie i powiedziała, że to ona kiedyś zdradziła ojca Pawła. Babcia Mai słabnie słysząc, jaką tajemnicę ukrywała przez całe życie Teresa.
Osa jest oburzony postępowaniem Joanny wobec matki. Uważa, że Dorota powinna być na ich ślubie. Namawia narzeczoną, żeby dała matce drugą szanse i nie odbierała swoim dzieciom babci. Tymczasem Dorota przychodzi do proboszcza po poradę. Mówi mu, że nie była wzorową matką i dlatego Joanna nie zaprosiła jej na swój ślub. Ma wrażenie, że córka znalazła w Borosiukowej druga matkę. Joanna dzwoni do matki i umawia się z nią na spotkanie. Przeprasza za wypowiedziane w gniewie słowa i ponownie zaprasza matkę na swój ślub.
Ksiądz Antek chce Odkupicielowi w Grobie Pańskim nadać twarz najbardziej upadłego człowieka w Tulczynie. Szuka odpowiedniego modela, by wziąć odlew. W tym celu idzie do gospody. I już po chwili znajduje dwóch kandydatów, którzy pasują jak ulał - Machejkę i Nowackiego - stałych bywalców lokalu. ZWIŃ