Krzysztof jest wściekły, widząc jak Nata dzieli narkotyki na porcje. Okazuje się jednak, że jest...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc.1040

Krzysztof jest wściekły, widząc jak Nata dzieli narkotyki na porcje. Okazuje się jednak, że jest...

Plebania 

odc.1040

Krzysztof jest wściekły, widząc jak Nata dzieli narkotyki na porcje. Okazuje się jednak, że jest... ROZWIŃ

Krzysztof jest wściekły, widząc jak Nata dzieli narkotyki na porcje. Okazuje się jednak, że jest to cukier puder. Nata uważa, że to pomoże jej odnaleźć Kubę. Jest przekonana, że Irek wie, co się z nim dzieje. Krzysztof uważa, że powinna się tym zająć policja. Jednak Nata postanawia sama rozwiązać tę sprawę. Nie wierzy w skuteczność policji. Krzysztof skłania ją do złożenia oficjalnego doniesienia na Irka. Piotr obiecuje, że przesłucha Irka. Nie ma jednak podstaw do przeprowadzenia rewizji w jego domu.
Osa prosi Joannę, żeby w końcu skontaktowała się ze swoją matką. Joanna broni się przed tą rozmową. Nie może darować matce, że zostawiła wlasną córkę i wyjechała do pracy do Włoch. Okazuje się, że Osa, bez wiedzy Joanny, wysłał jej matce zaproszenie na ślub. Wkrótce pod dom Joanny i Osy przyjeżdża Dorota, matka Joanny. Dziewczyna chłodno wita swoją matkę. Młodzi są zaszokowani wiadomością, że Joanna nigdy nie była ochrzczona.
Podczas pobytu Irka na komisariacie, Nata przychodzi do jego domu. Próbuje dowiedzieć się o miejscu pobytu Wnuka. Julka jest przestraszona i wpada w histerię. W końcu opowiada Joannie historię swojego nałogu. Daje Nacie klucz do piwnicy, gdzie przetrzymywany jest Wnuk. Nata zaczyna rozumieć, że razem z Wnukiem krzywdzili ludzi, sprzedając im narkotyki ZWIŃ