Proboszcz usiłuje się dowiedzieć, dlaczego Piętakowa woli wrócić do Domu Opieki niż ponownie zamieszkać z...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc.1034

Proboszcz usiłuje się dowiedzieć, dlaczego Piętakowa woli wrócić do Domu Opieki niż ponownie zamieszkać z...

Plebania 

odc.1034

Proboszcz usiłuje się dowiedzieć, dlaczego Piętakowa woli wrócić do Domu Opieki niż ponownie zamieszkać z... ROZWIŃ

Proboszcz usiłuje się dowiedzieć, dlaczego Piętakowa woli wrócić do Domu Opieki niż ponownie zamieszkać z synem i Sylwią. Józek postanawia wyjaśnić tę sprawę. Idzie do Piętaków. Sylwia spokojnie wpuszcza go do domu. Jest pewna, że mąż nie powie na nią złego słowa. I ma rację. Gdy tylko Józek zaczyna sugerować, że Sylwia niewłaściwie się zachowuje, Pietak wybucha gniewem i niemal wyrzuca policjanta z domu.
Sylwia opiekuje się sparaliżowanym mężem. Zaniepokojony Piętak wypytuje żonę o zdrowie matki. Sylwia stara sie go uspokoić. Przekonuje go, że w ośrodku staruszka ma najlepszą opiekę, lepszą niż miałaby u nich. Załatwia mężowi prywatną rehabilitantkę, aby wraz z Darkiem spokojnie zająć się interesami.
Krzysztof nie jest zachwycony znajomością Naty z Wnukiem. Ostrzega ją, że nie powinna spotykać się ze złodziejem. Nata dowiaduje się od babci Wnuka, że Kuba został wyrzucony z pracy właśnie za uczciwość wobec niej i Krzysztofa a nie jak twierdził Albin za kradzież.
Kuba bezskutecznie próbuje znaleźć pracę. Chciałby wyjechać z Tulczyna, ale komendant policji nie wyraża na to zgody. Zgodnie z zarządzeniem sądu chłopak nie może opuścić miejsca zamieszkania.
ZWIŃ