Proboszcz dowiaduje się, że Piętakowa znowu trafiła do domu opieki w Starej Wiośnie. Ksiądz Adam...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc.1033

Proboszcz dowiaduje się, że Piętakowa znowu trafiła do domu opieki w Starej Wiośnie. Ksiądz Adam...

Plebania 

odc.1033

Proboszcz dowiaduje się, że Piętakowa znowu trafiła do domu opieki w Starej Wiośnie. Ksiądz Adam... ROZWIŃ

Proboszcz dowiaduje się, że Piętakowa znowu trafiła do domu opieki w Starej Wiośnie. Ksiądz Adam mowi mu, że kobieta zasłabła . Piętak wraca do domu. Sylwia stara się być dla męża miła i obiecuje mu, że teściowa znowu wróci do nich, kiedy tylko Franek wyzdrowieje.
Krzysztof postanawia dać Nacie samochód. Dziewczyna nie chce przyjąć takiego prezentu. Poza tym nie ma prawa jazdy. Krzysztof postanawia oddać samochód do tego samego komisu, w którym go kupil. Ma nadzieję, że spotka tam Wnuka. Okazuje się jednak, że Wnuk został wyrzucony z pracy za kradzież.
Proboszcz przychodzi do domu Piętaków. Chce się dowiedzieć, z jakiego powodu Piętakowa znowu trafiła do domu opieki. Darek zasłania się niewiedzą. Sylwia przyjeżdża do domu opieki. Ku zaskoczeniu księdza Adama, chce zabrać teściową do domu. Piętakowa też jest zaskoczona propozycją Sylwii. Kiedy jednak kobiety zostają same w pokoju, Sylwia tłumaczy teściowej wszystkie okoliczności. Jeśli Pietakowa wróci do domu, będzie musiał odejść od nich Darek. A teraz wszystko, zarówno firma, jak i dom, funkcjonuje tylko dzięki niemu. Zrezygnowana Piętakowa pozostaje w domu opieki
W gospodzie Wnuk przeglada gazetę z ogłoszeniami o pracy. Dostrzega go Irek. Potem czeka na niego w samochodzie przed gospodą. Pokazuje chłopaka swojej córce – Julce. Dziewczyna jest przerażona.
ZWIŃ