Wiki odwiedza Kacpra w ich dawnym domu. Próbuje się dowiedzieć, czy to on ukradł samochód...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc.1027

Wiki odwiedza Kacpra w ich dawnym domu. Próbuje się dowiedzieć, czy to on ukradł samochód...

Plebania 

odc.1027

Wiki odwiedza Kacpra w ich dawnym domu. Próbuje się dowiedzieć, czy to on ukradł samochód... ROZWIŃ

Wiki odwiedza Kacpra w ich dawnym domu. Próbuje się dowiedzieć, czy to on ukradł samochód Krzysztofa. Ma prawo tak podejrzewać, ponieważ Kacper wrócił do dawnego przestępczego środowiska. Kacper zarzeka się, że to nie on. Postara się znależć sprawcę kradzieży i odebrać mu samochód. Po jakimś czasie do Wiki przychodzi Krzywy z informacją dotyczącą skradzionego auta. Samochód jest do odebrania za jedną czwartą jego wartości.
Wnuk znajduje pracę w komisie samochodowym. Nie może meldować się na komendzie policji. Babcia usprawiedliwia jego nieobecność. Cieszy się, że chłopak znalazł w końcu uczciwą pracę.
Tymczasem Wnuk pracuje, jak może najlepiej. W zamian za ciężką pracę ciągle slyszy od szefa złośliwe uwagi na temat swojej przestępczej przeszłości i braku kwalifikacji. Gdy do komisu przychodzi Krzysztof wraz z Natą, szef odsyła Wnuka do biura. Ku niezadowoleniu szefa, Krzysztof woli, by to Wnuk polecił mu jakieś auto. Zaraz po wyjsciu klientów urażony szef wyrzuca Wnuka z pracy.
Na posterunek policji przychodzi Michalina. Chce porozmawiać z Joanną o jej życiu w grzechu. Wie, że policjantka grzebała w jej przeszłości. Opowiada Joannie historię swojego trudnego dzieciństwa.
ZWIŃ