Tracz prosi, aby Celina przygotowała dobry, rodzinny obiad. Na uroczysty posiłek przychodzą Osa z Joanną....

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc.1019

Tracz prosi, aby Celina przygotowała dobry, rodzinny obiad. Na uroczysty posiłek przychodzą Osa z Joanną....

Plebania 

odc.1019

Tracz prosi, aby Celina przygotowała dobry, rodzinny obiad. Na uroczysty posiłek przychodzą Osa z Joanną.... ROZWIŃ

Tracz prosi, aby Celina przygotowała dobry, rodzinny obiad. Na uroczysty posiłek przychodzą Osa z Joanną. Osa informuje brata o planowanym ślubie. Między braćmi dochodzi do sporu. Jednak Tracz obiecuje, że na ślub przyjdzie. Joanna opowiada mu o problemach, jakie stwarzała im Michalina. Po ich wyjściu Tracz dzwoni do Michaliny.
Kaśka z ukrycia obserwuje zakład utylizacji. Zostaje dostrzeżona przez ochroniarza. Próbuje uciekać, ale jej się nie udaje. Zostaje zamknięta w furgonetce. Wkrótce zjawia się tam Karol. Chce się z Kaśką dogadać.Proponuje jej 1000 euro premii. Kaśka z zainteresowaniem słucha Karola. Jednak niczego mu nie obiecuje. Karol odwozi ją do gospody. Tam Kaśka opowiada o wszystkim mężowi. Machejko uważa, że to sprawa policji. Kaśka postanawia jednak łapówkę wziąć. Wtedy będzie miała niezaprzeczalne dowody przestępstwa.
Henryk złości się, że Kaśka znowu zaniedbuje swoje obowiązki sprzątaczki. Wala prosi go o wyrozumiałość i zaprasza na ostatni koncert Patryka. Namawia go, aby pomógł chłopcu. Gra Patryka robi na Henryku duże wrażenie. Wójt postanawia sfinansować pobyt chłopca na konkursie pianistycznym w Krakowie.
ZWIŃ