Siostra Felicja rozmawia z Krystyną o Patryku. Chłopak nie chce być w domu dziecka i...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc.1013

Siostra Felicja rozmawia z Krystyną o Patryku. Chłopak nie chce być w domu dziecka i...

Plebania 

odc.1013

Siostra Felicja rozmawia z Krystyną o Patryku. Chłopak nie chce być w domu dziecka i... ROZWIŃ

Siostra Felicja rozmawia z Krystyną o Patryku. Chłopak nie chce być w domu dziecka i rozpaczliwie szuka rodziny, u której mógłby zamieszkać. Jego rodzice są zbyt biedni, by zająć się niepełnosprawnym synem. Mają na utrzymaniu jeszcze szóstkę dzieci. Krystyna zgadza się, by Patryk chwilowo zamieszkał z nią i Kasią. Do końca ferii może pracować w gospodzie jako pianista. Siostra Felicja jest sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, ale w końcu przystaje na takie rozwiązanie.
Jagoda spędza noc z Jurkiem. Nazajutrz dziewczyna musi iść do pracy. Proponuje Jurkowi, aby został w jej mieszkaniu i daje mu klucze.
Irka odpoczywa po nocnej pracy w klubie. Daje Kamie pieniądze na czynsz. Dziewczynę niepokoją dziwni goście tego klubu. Podejrzewa, że jego bywalcami są członkowie mafii. Irka dostaje wiadomość, że ma się natychmiast pojawić w pracy. W klubie czeka na nią jakiś mężczyzna, który zadaje dziwne pytania. Irka podejrzewa, że jest z policji. Właściciele klubu bacznie obserwują całą sytuację. Są zadowoleni z enigmatycznych odpowiedzi dziewczyny.
Listonoszka zaprasza Alfreda do gospody. Mężczyzna zachowuje się dziwnie. Podejrzewa jednego z klientów gospody o przynależność do wywiadu.
ZWIŃ