Proboszcz rozmawia z Krystyną o Patryku. Oboje chcieliby wiedzieć coś więcej o tym chłopcu. Patryk...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc.1012

Proboszcz rozmawia z Krystyną o Patryku. Oboje chcieliby wiedzieć coś więcej o tym chłopcu. Patryk...

Plebania 

odc.1012

Proboszcz rozmawia z Krystyną o Patryku. Oboje chcieliby wiedzieć coś więcej o tym chłopcu. Patryk... ROZWIŃ

Proboszcz rozmawia z Krystyną o Patryku. Oboje chcieliby wiedzieć coś więcej o tym chłopcu. Patryk potwierdza, że z domu dziecka wyjechał samowolnie. Ale za noclegi i jedzenie zapłaci. Pieniądze zarobił na konkursach pianistycznych. Proponuje Krystynie, że może grać wieczorami w gospodzie. Krystyna się zgadza. Kasia proponuje Patrykowi zwiedzanie miasteczka. Patryk pokazuje jej, jak niewidomi odbierają świat. Chłopiec wodzi dłonią po jej twarzy. Kasia jest wzruszona. W gospodzie na Patryka czeka niespodzianka. Przyjechała siostra Felicja, opiekunka z domu dziecka. Chce namówić Patryka do powrotu.
Jurek dostaje informacje, że ktoś kradnie łódki z ośrodka. Podejrzewa o to Krzywego, który znów zaczął się kręcić w Tulczynie. Kacper potwierdza, że rozmawiał z kumplem z więzienia. W domu pojawia się Wiki. Jest zaniepokojona obecnością Krzywego. Boi się, że Kacper znowu wpadnie w kłopoty. I ma rację. Kacper uważa, że Wiki pokochała go dlatego, że był gangsterem, a przestała, gdy stał się normalnym mężczyzną. Wiki ucieka z domu.
Jurek wraz z Osą zabezpieczają magazyn łódek. Do ośrodka przyjeżdża Sandra i Jagoda. Jagoda rzuca się zaskoczonemu Jurkowi na szyję. Stosując kobiece sztuczki szybko okręca sobie Jurka wokół palca.
ZWIŃ