Michalina chce przejrzeć kartotekę parafialną, aby dowiedzieć się wszystkiego o Osie i Joannie. Jest zdziwiona,...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc.1005

Michalina chce przejrzeć kartotekę parafialną, aby dowiedzieć się wszystkiego o Osie i Joannie. Jest zdziwiona,...

Plebania 

odc.1005

Michalina chce przejrzeć kartotekę parafialną, aby dowiedzieć się wszystkiego o Osie i Joannie. Jest zdziwiona,... ROZWIŃ

Michalina chce przejrzeć kartotekę parafialną, aby dowiedzieć się wszystkiego o Osie i Joannie. Jest zdziwiona, że proboszcz toleruje ich życie na kocią łapę.
Joanna wciąż dąsa się na Osę, że nie powiedział jej o swoich małżeńskich planach. Osa tłumaczy jej, czym się kierował. Chciał, żeby oświadczyny były wyjątkowe. Joanna zgadza się zostać jego żoną. Wkrótce młodych znowu odwiedza Michalina.Pragnie ich moralnie nawrócić.Zadaje Joannie bardzo intymne pytania. Dziewczyna nie pozostaje jej dłużna. Oburzona Michalina wychodzi, jednak zapewnia, że na tym sprawa się nie skończy.
Zbyszek pyta proboszcza, czy ma szanse otrzymać rozwód kościelny. Rozmowę słyszą przez głośnik radiowęzła plebanijnego Józefina i Grzybowa. Z argumentów proboszcza wynika, że Zbyszek raczej rozwodu nie otrzyma.Józefina postanawia porozmawiać z Wandą.Prosi ją, żeby nie wiązała się jeszcze ze Zbyszkiem. Może uda się uratować jego małżeństwo. Widząc łzy Józefiny, Wanda też zaczyna płakać.
ZWIŃ