Wnuk chce pomóc swojej babci. Ta jednak nie wierzy, że mu się uda. Obawia się,...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc.1002

Wnuk chce pomóc swojej babci. Ta jednak nie wierzy, że mu się uda. Obawia się,...

Plebania 

odc.1002

Wnuk chce pomóc swojej babci. Ta jednak nie wierzy, że mu się uda. Obawia się,... ROZWIŃ

Wnuk chce pomóc swojej babci. Ta jednak nie wierzy, że mu się uda. Obawia się, że chłopak znów wplącze się w jakieś ciemne interesy, a w razie jego aresztowania ona po raz kolejny zostanie sama. Wnuk chciałby znaleźć uczciwą pracę, ale nie zamierza harować na budowie za marne grosze. Po rozmowie z proboszczem Wnuk obiecuje babci, że już nigdy nie będzie postępował niezgodnie z prawem i zacznie uczciwie pracować.
Po nocy spędzonej z Jagodą Jurek chce jak najszybciej wrócić do domu. Gdy dziewczyna proponuje mu następnego dnia spotkanie w miejscu publicznym, wykręca się obowiązkami. Chętnie za to spędzi z nią kolejną noc. Jagodzie to jednak nie wystarcza. Tymczasem Jurek nie rozumie jej pretensji. Po rozpadzie małżeństwa z Irką nie chce już mieć żadnych zobowiązań.
Wikary przychodzi z kolędą do Piętaków. W końcu porusza problem starej Piętakowej, którą syn wrzaz z żoną zmusił do odejścia z domu. Piętak jest wzburzony słowami wikarego. Po wyjściu księdza Sylwia ma żal do męża,zdenerwowana wybiega z domu. Goniąc ją, mężczyzna przewraca się na schodach.
ZWIŃ