Machejko informuje proboszcza, że nie może dzisiaj wykonywać swoich obowiązków kościelnego, ponieważ z...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc. 1200Machejko informuje proboszcza, że nie może dzisiaj wykonywać swoich obowiązków kościelnego, ponieważ z...

Plebania 

odc. 1200Machejko informuje proboszcza, że nie może dzisiaj wykonywać swoich obowiązków kościelnego, ponieważ z... ROZWIŃMachejko informuje proboszcza, że nie może dzisiaj wykonywać swoich obowiązków kościelnego, ponieważ z żoną odbierają wyniki biopsji. W domu Barbary i Piotra trwa poświąteczna krzątanina. Janka siedzi naburmuszona. W gminie Wanda zwierza się Jagodzie, że bardzo chciałaby mieć dziecko, ale Zbyszek nie jest zachwycony tym pomysłem. Wchodzi Sandra - rozpromieniona z souvenirami z egzotycznej podróży dla Wandy i Jagody. Sandra opowiada o cudownych wakacjach spędzonych z Januszem na Bali. Ani w głowie jej praca.
W szpitalu Kaśka i Machejko czekają na wyniki badań. Janka w trakcie robienia zakupów rozmawia z Karoliną. Nie chce prezentu w postaci mieszkania od rodziców Karoliny, chce do wszystkiego w życiu dojść sam. W gabinecie lekarz informuje Kaśkę, że biopsja wykazała zmiany nowotworowe. Niezbędna jest operacja usunięcia guzka w piersi. Termin operacji lekarz wyznacza na jutro albo dopiero za dwa miesiące. Kaśka decyduje się iść z marszu na zabieg.
ZWIŃ