Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc. 1194Grzyb modli się w kościele za zdrowie Zofii, która uległa wypadkowi. Grzybowa leży...

Plebania 

odc. 1194Grzyb modli się w kościele za zdrowie Zofii, która uległa wypadkowi. Grzybowa leży... ROZWIŃGrzyb modli się w kościele za zdrowie Zofii, która uległa wypadkowi. Grzybowa leży w szpitalu w kołnierzu ortopedycznym. Chce jak najszybciej wyjść. Lekarz tłumaczy, ze Grzybowa musi jeszcze zostać na obserwacji. Henio zauważa ojca przed kościołem. Grzyb spieszy się do Zosi do szpitala, Henio jest zmartwiony, że nie będzie rodziców na rekolekcjach. Przygotował się do rozważań na temat trudności, które napotyka na swojej drodze każde małżeństwo, z myślą o swoich rodzicach.

Na plebanii Józefina przeżywa wyjazd wnuka do Peru. Basia tłumaczy matce, że nie ma już wpływu na wybory swoich dzieci. Wchodzi proboszcz z niedobrą wiadomością.
Pani Helena otrzymuje leki, po których dziwnie się czuje. Magda pokazuje Barbarze opakowanie leku. Basia stwierdza, że to silny lek uspokajający. Magda podpatrzyła w domu seniora, że ten lek podawany jest Helenie trzy razy dziennie. Barbara jest zaniepokojona. Chce sama sprawdzić co się dzieje w zakładzie opiekuńczym..

Karol przychodzi do szpitala z bukietem kwiatów i czekoladkami dla Grzybowej. Grzyb opowiada żonie, że jutro Henio będzie głosił rekolekcje o małżeństwie w oparciu o przykład swoich rodziców. Grzybowa chce wyjść na żądanie ze szpitala i posłuchać Henia.


ZWIŃ