Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc. 1157Wala szykuje mężowi śniadanie, Henryk jest najwyraźniej zdenerwowany. Wczoraj na radzie gminy nie...

Plebania 

odc. 1157Wala szykuje mężowi śniadanie, Henryk jest najwyraźniej zdenerwowany. Wczoraj na radzie gminy nie... ROZWIŃWala szykuje mężowi śniadanie, Henryk jest najwyraźniej zdenerwowany. Wczoraj na radzie gminy nie rozpatrzono odwołania Walencika, natomiast mnóstwo czasu poświęcono na mało istotne sprawy. Walencik rozjuszony przychodzi do sklepu Grzyba, jednego z radnych, z pretensjami o to, że nie zajęto się jego na wczorajszym posiedzeniu.
Mężczyzna, który przyjechał z prostytutką nad Bystrawę, zaczepia Samantę i obraża ją. Kostek staje w obronie swojej dziewczyny. Dochodzi do bójki. Osa rozdziela mężczyzn i staje w obronie Samanty i Kostka.
Sylwia dzwoni do Tracza z zapewnieniem, że udało się jej przekonać męża do wzięcia udziału w najbliższym posiedzeniu rady gminy. Tracz obiecuje, że w zamian skasuje obciążające Sylwię nagrania. Tracz tłumaczy Celinie, że potrzebuje siedmiu głosów przeciwko Walencikowi. Po swojej stronie ma już dwie osoby - Ślebodę i Piętaka. Celina podsuwa mu pomysł, żeby następny był Leszek, który dawniej zalecał się do Izy Walencikowej.
Sylwia dziękuje Osie za pomoc i zwierza się, że pewnie nigdy nie uwolni się od swojej przeszłości. Zawsze ktoś może ją rozpoznać. Osa namawia dziewczynę, żeby powiedziała Kostkowi prawdę o sobie. Co zrobi dziewczyna?


ZWIŃ