Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Plebania  odc. 1154

Na plebanię przychodzi Grzybowa po tacowe. Dziwi się na widok banknotu stuzłotowego wśród groszowych datków....

Plebania 

odc. 1154

Na plebanię przychodzi Grzybowa po tacowe. Dziwi się na widok banknotu stuzłotowego wśród groszowych datków.... ROZWIŃ

Na plebanię przychodzi Grzybowa po tacowe. Dziwi się na widok banknotu stuzłotowego wśród groszowych datków. Podejrzewa, że to Samanta była taka hojna. Jest oburzona obecnością prostytutki w kościele. Ale dla proboszcza to raczej dobra nowina, wierzy, że może dziewczyna postanowiła się nawrócić.
Janusz umawia się przez telefon z żoną Piętaka w sprawie kupna szklarni. Rozmowę podsłuchuje Celina. Mówi Traczowi, że tak nie można postępować, bo to dobije Piętaka. Tracz ma jednak własny plan. Sylwia szykuje się na spotkanie z Traczem. Darek jest zły, że ubrała się wyzywająco. Dziewczyna jest pewna, że bez problemów dogada się z Traczem, gorzej będzie przekonać męża. Dla Piętaka szklarnia to przecież dorobek całego życia. Darek planuje już wspólną ucieczkę z Sylwią z pieniędzmi uzyskanymi za szklarnię. Sylwia go tonuje: nie chce już żadnej wspólnoty.
Tymczasem w „Casablance" Samanta szykuje się na spotkanie z ukochanym Kostkiem. Opowiada koleżance, że chciałaby z nim założyć rodzinę i zacząć normalnie żyć. Na razie zamieszkaliby w ośrodku nad Bystrawą.

ZWIŃ