serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Pegaz  08.12.2016

W programie:

Rozmowa Jerzego Kisielewskiego z Konstantym Przyborą o pełnym wydaniu wspomnień jego ojca...

Pegaz 

08.12.2016

W programie:

Rozmowa Jerzego Kisielewskiego z Konstantym Przyborą o pełnym wydaniu wspomnień jego ojca... ROZWIŃ

W programie:

Rozmowa Jerzego Kisielewskiego z Konstantym Przyborą o pełnym wydaniu wspomnień jego ojca – Jeremiego Przybory – pt. „Przymknięte oko Opaczności. Memuarów części wszystkie”.

Debata Barbary Schabowskiej i Jerzego Kisielewskiego o fenomenie współczesnych seriali. Co fascynuje nas w „Młodym Papieżu”, dlaczego nie możemy przestać myśleć o tym, kto zabił w „Belfrze”? O serialach nowej generacji, ich wpływie na kulturę i odbiciu w nich współczesnych trendów – rozmowa z Marcinem Napiórkowskim, Katarzyną Wajdą, Janem Pawlickim i Moniką Powalisz.

Rozmowa Barbary Schabowskiej z Andrzejem Kwiecińskim. Kompozytor przyjechał do Polski na prawykonanie swojego utworu „Personaggi: Euridice” w Nowym Teatrze w Warszawie.

Rozmowa Barbary Schabowskiej i Jerzego Kisielewskiego z Aidą Bellą z Totalizatora Sportowego oraz Martą Kukowską z Centrum Myśli Jana Pawła II, autorką książki „Przepis na wolontariat”. O tym dlaczego powinniśmy i jak możemy wspierać kulturę. Czyli o mecenacie i wolontariacie w kulturze. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy