serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Oskarżeni  odc. 4/I – Sprawa Liama , Sezon 1

Kiedy Liam zmierza na ławę oskarżonych, by usłyszeć swój wyrok, czuje bezmiar nienawiści i rozczarowania...

Oskarżeni 

odc. 4/I – Sprawa Liama , Sezon 1

Napisy: polskie

Kiedy Liam zmierza na ławę oskarżonych, by usłyszeć swój wyrok, czuje bezmiar nienawiści i rozczarowania... ROZWIŃ

Kiedy Liam zmierza na ławę oskarżonych, by usłyszeć swój wyrok, czuje bezmiar nienawiści i rozczarowania w oczach swoich bliskich.
Mężczyzna był taksówkarzem, a także hazardzistą desperacko próbującym uciec od ograniczeń i stresów swojego życia rodzinnego. Pewnego dnia podwozi na lotnisko Emmę Croft, młodą i pełną życia agentkę nieruchomości. Liam wpada w zauroczenie. Daje jej swoją wizytówkę zachęcając, by dzwoniła, kiedy tylko będzie miała taką potrzebę.

Taksówkarz jak zwykle jest spłukany, ale chce dać prezent córce, która właśnie dostała się do dobrej szkoły. Pod wpływem impulsu włamuje się więc do pustego mieszkania Emmy i kradnie jej laptopa i naszyjnik, który następnie podarowuje córce. Laptopa z kolei sprzedaje, ale zostawia sobie podłączony do niego pendrive. Wiedziony ciekawością, Liam przegląda zamieszczone na nim dane i poznaje intymne szczegóły z życia Emmy. Jego zauroczenie zaczyna zmieniać się w coś znacznie groźniejszego. Kiedy Emma dzwoni z lotniska roztrzęsiona, bo właśnie otrzymała informację, że ktoś włamał się do jej mieszkania, Liam wykorzystuje okazję, by podstępem na zawsze dostać się do jej życia. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy