serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

My Wy Oni  Fundacja "Mam Marzenie"

Celem Fundacji „Mam Marzenie” jest dotarcie do wszystkich polskich dzieci żyjących z chorobą zagrażającą ich...

My Wy Oni 

Fundacja "Mam Marzenie"

Celem Fundacji „Mam Marzenie” jest dotarcie do wszystkich polskich dzieci żyjących z chorobą zagrażającą ich... ROZWIŃ

Celem Fundacji „Mam Marzenie” jest dotarcie do wszystkich polskich dzieci żyjących z chorobą zagrażającą ich życiu i wniesienie w nie niezwykłego, pozytywnego przeżycia. Fundacja dąży do tego, aby żadne marzenie polskiego dziecka nie pozostało niespełnione, bez względu na status społeczny rodziny i jej miejsce zamieszkania, oraz aby najbliższa rodzina dziecka mogła na moment zapomnieć o tragedii, jaka ją spotkała.

Fundacja spełniła już 1138 marzeń dzieci z całej Polski, a 158 czeka na spełnienie. Ciągle zgłaszani są nowi „marzyciele” i ciągle potrzeba dobrych ludzi, aby pomogli spełniać marzenia.

W programie poznajemy małych marzycieli: Patryka, który marzy o wyjeździe do Rzymu i Mikołaja, którego marzenie o kucyku już się spełniło. Wchodzimy też na oddział krakowskiego szpitala onkologii dziecięcej w Prokocimiu, aby porozmawiać z chorymi dziećmi o ich marzeniach.

Do rozmowy w studiu zaprosiliśmy założyciela Fundacji Piotra Piwowarczyka i jego małych „marzycieli”. Gościem też będzie dwoje wolontariuszy Fundacji. Zapytaliśmy o kolejne marzenia oraz jak możemy pomóc w ich spełnieniu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy