serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  31.03.2020

2311 przypadków zarażenia koronawirusem w Polsce i 33ofiary śmiertelne. Premier Mateusz Morawiecki wraz z ministrem...

Minęła dwudziesta 

31.03.2020

2311 przypadków zarażenia koronawirusem w Polsce i 33ofiary śmiertelne. Premier Mateusz Morawiecki wraz z ministrem... ROZWIŃ

2311 przypadków zarażenia koronawirusem w Polsce i 33ofiary śmiertelne. Premier Mateusz Morawiecki wraz z ministrem zdrowia Łukaszem szumowskim poinformowali o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń. Zamknięte będą zakłady fryzjerskie, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Wprowadzenie jak największej izolacji obywateli ma pomóc o ograniczeniu rozprzestrzeniania się epidemii. Do walki z epidemią we Włoszech zaangażowali się medycy Wojska Polskiego. O ich misji mówi dowódca misji kpt. Jacek Siewiera.

Prace parlamentarne nad tarczą antykryzysową mającą ograniczać skutki koronawirusa oraz polityczny spór przeniesienie terminów wyborów prezydenckich komentują Jan Filip Libicki (PSL) i Marek Pęk (PiS).

O gospodarczych relacjach Polski i Rosji po tym, jak PGNiG, wygrał spór o ceny gazu przez Trybunałem Arbitrażowym w Sztokholmie oraz repolonizacji polskiej gospodarki mówi wiceminister aktywów państwowych Janusz Kowalski.
Na koniec o tym jak koronawirus wpływa na politykę międzynarodową i sytuację globalną mów George Friedman z thing thnanku „Stradford”. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy