serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  30.05.2018

Głosami m.in. europosłów PO, PSL i SLD Parlament Europejski przyjął dyrektywę o pracownikach delegowanych niekorzystne...

Minęła dwudziesta 

30.05.2018

Głosami m.in. europosłów PO, PSL i SLD Parlament Europejski przyjął dyrektywę o pracownikach delegowanych niekorzystne... ROZWIŃ

Głosami m.in. europosłów PO, PSL i SLD Parlament Europejski przyjął dyrektywę o pracownikach delegowanych niekorzystne dla polskich firm. Politycy PO i PSL tłumaczyli swoją postawę bałaganem podczas obrad i pomyłką. Bogusław Liberadzki (SLD) wyjaśnił, że lewica głosowała świadomie, bo jest za wyrównywaniem płac. Ryszard Czarnecki (PiS) był zdziwiony postawą eurodeputowanych opozycji. Paweł Kobyliński (Nowoczesna) uważa, że dziś odpowiedzialność za dokumenty przyjmowane w Brukseli odpowiada polski rząd i dyplomacja.

W drugiej części programu o ostrej reakcji rządu na fale pożarów na wysypiskach śmierci. Wszystko wskazuje na to, że jest to działanie zorganizowanych grup przestępczych. Sprawą zajęła się prokuratura, służby specjalne i resort środowiska. Komentują Dariusz Szwed (Zielony Instytut) i Jerzy Jachowicz (Sieci).

Sprawę omyłkowego głosowania polityków PO w głosowaniu nad pracownikami delegowanymi oraz powiązania między katastrofą smoleńską, zestrzeleniem malezyjskiego samolotu nad Ukrainą i politycznymi zabójstwami, od których dystansuje się Krym komentuje politolog prof. Waldemar Paruch, pełnomocnik premiera ds. Centrum Analiz Strategicznych.

Wstrzymanie dekomunizacji ulic w Warszawie oraz inne wydarzenia polityczne komentuje satyryk Jan Pietrzak. ZWIŃ