serwisy tvp

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  29.07.2020

Tęczowe flagi oraz chustki z symbolem nawiązującym do ruchu anarchistycznego na warszawskich pomnikach - fgurze...

Minęła dwudziesta 

29.07.2020

Tęczowe flagi oraz chustki z symbolem nawiązującym do ruchu anarchistycznego na warszawskich pomnikach - fgurze... ROZWIŃ

Tęczowe flagi oraz chustki z symbolem nawiązującym do ruchu anarchistycznego na warszawskich pomnikach - fgurze Chrystusa przed Bazyliką św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu, pomniku Mikołaja Kopernika, Jana Kilińskiego oraz Syrenki Warszawskiej. Z manifestu opublikowanego w internecie wynika, że akcja miała na celu walkę z homofobią. Wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez sprawców tych czynów, a nałożenie tęczowej flagi na figurę Chrystusa nazwał profanacją. Nocne wydarzenia w stolicy komentują: Wanda Nowicka (Lewica) i Adam Andruszkiewicz (PiS).

W drugiej części programu o nasilającym się w Polsce sporze światopoglądowym mówią dr Sebastian Gajewski (Instytut Daszyńskiego) i Tomasz Sakiewicz („Gazeta Polska”).

W trzeciej części gościem jest prof. Aleksander Nalaskowski, który opowiada o swojej nowej książce „Wielkie zatrzymanie. Co się stało z ludźmi?” o kulturowej rewolucji lat 60.

Na koniec prezes ElectroMobility Piotr Zaremba mówi o Izerze, czyli nowej polskiej marce samochodów elektrycznych. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy