serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  29.07.2017

Telewizja ZDF upiera się, by nie przepraszać za „polskie obozy zgłady”. W apelacji stacja kwestionuje...

Minęła dwudziesta 

29.07.2017

Telewizja ZDF upiera się, by nie przepraszać za „polskie obozy zgłady”. W apelacji stacja kwestionuje... ROZWIŃ

Telewizja ZDF upiera się, by nie przepraszać za „polskie obozy zgłady”. W apelacji stacja kwestionuje prowadzoną przez polski rząd politykę prawdy historycznej. Twierdzi też, że sądy w naszym kraju nie są niezawisłe. Gośćmi programu są: Maciej Świrski (Reduta Dobrego Imienia), Olga Doleśniak-Harczuk („Gazeta Polska”), prof. Jan Malicki (dyrektor Studium Europy Wschodniej UW), prof. Bogdan Musiał (historyk).


Komisja Europejska poinformowała o wszczęciu postępowania wobec Polski o naruszenie unijnych przepisów. To ma być następstwo publikacji w piątek w polskim Dzienniku Ustaw ustawy o ustroju sądów powszechnych – jedynej z trzech ustaw reformujących sądownictwo, której nie zawetował prezydent Andrzej Duda. Gośćmi są: Jerzy Jachowicz („wSieci”) , Jacek Liziniewicz („Gazeta Polska”), Mieczysław Gil (b. senator) i Grzegorz Surdy (b. opozycjonista).


Drugi mały samolot dla VIP-ów wylądował na lotnisku w Bydgoszczy. Kupiony przez MON w Stanach Zjednoczonych Gulfstream G550 wejdzie do służby w Siłach Zbrojnych jesienią i otrzyma imię "Generał Kazimierz Pułaski". Gościem jest wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy