serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  26.02.2018

Komitet Stały Rady Ministrów zajął się projektem ustawy o Straży Ochrony Kolei. Obecnie ochroną dworców...

Minęła dwudziesta 

26.02.2018

Komitet Stały Rady Ministrów zajął się projektem ustawy o Straży Ochrony Kolei. Obecnie ochroną dworców... ROZWIŃ

Komitet Stały Rady Ministrów zajął się projektem ustawy o Straży Ochrony Kolei. Obecnie ochroną dworców kolejowych zajmują się prywatne firmy ochroniarskie powiązane z byłymi funkcjonariuszami służb i generuje to ogromne koszty. Dlaczego prywatne firmy za publiczne pieniądze ochraniają państwowy majątek? Wyjaśnia szef sejmowej komisji infrastruktury Bogdan Rzońca (PiS).

Przed komisją śledczą ds. Amber Gold zeznawali funkcjonariusze ABW. Przyznał, że gdańska delegatura nie zajmowała się operacyjnie spółką, która okazała się piramidą finansową, do czasu upublicznia pracy w powiązanej z nią linii lotniczych syna premiera Donalda Tuska. Dlaczego wcześniej instytucje państwa nie podejmowały żadnych działań? W rozmowie również o rozstaniu b. wiceprezydenta Warszawy Jacka Wojciechowicza z Platformą. Gośćmi programu są Gabriela Lenartowicz (PO), Iwona Arent (PiS), Witold Zembaczyński (Nowoczesna) i Zbigniew Gryglas (Porozumienie) .

Sprawiedliwi wśród Narodów Świata w specjalnym liście apelują do rządów Polski i Izraela o pojednanie. Podziękował im premier Mateusz Morawiecki. Czy ten list przyczyni się do wygaszenia dyplomatycznego kryzysu? Komentują Agaton Koziński (Polska The Times), Adrian Stankowski (Gazeta Polska), Ryszard Gromadzki (TV Republika). ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy