serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  24.04.2019

Czy Fundacja „Otwarty Dialog” to przedstawiciele rosyjskiej agentury wpływu w Polsce? Brytyjskie media donoszą, że...

Minęła dwudziesta 

24.04.2019

Czy Fundacja „Otwarty Dialog” to przedstawiciele rosyjskiej agentury wpływu w Polsce? Brytyjskie media donoszą, że... ROZWIŃ

Czy Fundacja „Otwarty Dialog” to przedstawiciele rosyjskiej agentury wpływu w Polsce? Brytyjskie media donoszą, że fundacja była finansowana przez spółki-słupy powiązane z rosyjskimi służbami specjalnymi. Wcześniej w Polsce pisano, że pieniądze płyną również z firm powiązanych z rosyjskim przemysłem zbrojeniowym. Szefowa Fundacji Ludmiła Kozłowska dostała zakaz wjazdu do Polski i Unii Europejskiej, co zignorowały niektóre państwa Unii. Czy przy pomocy tej fundacji prowadzone są nad Wisłą działania wojny hybrydowej? Wyjaśnia zastępca koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik.

Sprawę działalności Fundacji „Otwarty Dialog” ocenia były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Piotr Bączek.

Rząd przedstawił projekt nowelizacji prawa oświatowego, który powinien zamknąć sprawę przeprowadzenia matur. Zakłada, że tam gdzie rady pedagogiczne nie wydadzą klasyfikacji ucznia do matury, takie prawo ma dyrektor, jeśli on także odmówi, obowiązek spadnie na samorząd. O projekcie nowelizacji mówi rzecznik rządu Joanna Kopcińska.

Agresywne cele rosyjskiej polityki i budowanie w Polsce moskiewskiej agentury wpływu przez propagandową wojnę informacyjną komentuje pisarz Jacek Piekara.

Na koniec o bieżących wydarzeniach Michał Rachoń w sprzeczce z satyrykiem Janem Pietrzakiem. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy