serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  24.03.2020

U 884 osób stwierdzono wystąpienie koronawirusa w Polsce, z czego 9 zmarło. Rząd wprowadza kolejne...

Minęła dwudziesta 

24.03.2020

U 884 osób stwierdzono wystąpienie koronawirusa w Polsce, z czego 9 zmarło. Rząd wprowadza kolejne... ROZWIŃ

U 884 osób stwierdzono wystąpienie koronawirusa w Polsce, z czego 9 zmarło. Rząd wprowadza kolejne obostrzenia dla bezpieczeństwa obywateli. Zakazano zgromadzeń powyżej dwóch osób. Za nieuprawnione wyście może grozić mandat nawet do 5 tys. zł. Pozostawanie w domu to już nie apel, a obowiązek. W Sejmie ma się odbyć częściowo zdalne posiedzenie, a którym ma być przyjęta tarcza antykryzysowa. O kolejnych obostrzeniach mówi rzecznik rządu Piotr Muller.

Jak policja będzie reagowała na nowe restrykcje wprowadzone przez rząd mówi rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka.

O walce z koronawirusem, nadzwyczajnym posiedzeniu sejmu w sprawie pakietu antykryzysowego dla ratowania gospodarki i wykorzystywaniu kryzysu do walki politycznej mówią Piotr Borys (PO) i Daniel Milewski (PiS) oraz Jan Kanthak (Solidarna Polska) i Władysław Teofil Bartoszewski (PSL).

Na koniec nowe zasady ograniczania kontaktu wprowadzanych przez rząd ocenia prof.. Andrzej Horban, krajowy konsultant ds.. chorób zakaźnych. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy