serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  23.05.2018

O zatrzymaniu pięciu notariuszy, podejrzanych o przestępstwa związane z udzielaniem lichwiarskich pożyczek i wyłudzaniem nieruchomości...

Minęła dwudziesta 

23.05.2018

O zatrzymaniu pięciu notariuszy, podejrzanych o przestępstwa związane z udzielaniem lichwiarskich pożyczek i wyłudzaniem nieruchomości... ROZWIŃ

O zatrzymaniu pięciu notariuszy, podejrzanych o przestępstwa związane z udzielaniem lichwiarskich pożyczek i wyłudzaniem nieruchomości od mieszkańców Pomorza i Mazur, poinformował w środę minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro. O tej sprawie rozmawiają Piotr Ikonowicz (Ruch Sprawiedliwości Społecznej) i Wojciech Perliński (Stowarzyszenie 304KK).

W dalszej części programu o działalności mafii lichwiarskiej wyłudzającej nieruchomości dyskutują politycy: Joanna Borowiak (PiS), Marcin Kulasek (SLD) i Adam Andruszkiewicz (WiS).

Cena benzyny na stacjach benzynowych przekroczyła 5 zł i jest to poziom cen, których nie notowano od 2014 r. Z czego wynika wzrost cen paliwa mówi prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Na koniec wydarzenia polityczne w kraju i na świecie komentuje satyryk Jan Pietrzak. ZWIŃ