serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  23.01.2018

Czy publikacje dotyczące szerzącego się w Polsce neonazizmu ma naprawdę na celu walkę z wielbicielami...

Minęła dwudziesta 

23.01.2018

Czy publikacje dotyczące szerzącego się w Polsce neonazizmu ma naprawdę na celu walkę z wielbicielami... ROZWIŃ

Czy publikacje dotyczące szerzącego się w Polsce neonazizmu ma naprawdę na celu walkę z wielbicielami Adolfa Hitlera? Publikację reportażu w tej sprawie w TVN poprzedziło wystąpienie rosyjskiego szefa MSZ na marginesie Rady Bezpieczeństwa ONZ o gloryfikacji neonazistów i atakach na pomniki sowieckich żołnierzy w państwach europejskich. W Niemczech brunatne marsze legalnie chodzą ulicami miast. W tym czasie zacieśniają się relacje polsko-amerykańskie. Chodzi zatem o walkę z faszyzmem czy globalne interesy? Oceniają Rafał Otoka-Frąckiewicz (publicysta), Jerzy Targalski (politolog) i Piotr Lisiewicz (Gazeta Polska).

O politycznych transferach posłów po przejściach z PSL do Porozumienia Mirosława Baszko i Michała Kamińskiego z Unii Europejskich Demokratów do PSL oraz problemie neonazizmu w naszym kraju dyskutują Łukasz Schreiber (PiS) i Piotr Misiło (Nowoczesna).

Małgorzata Gersdorf, I prezes Sądu Najwyższego została powołana na kilka tygodni na szefową Krajowej Rady Sądownictwa, do czasu wejścia w życie ustawy zmieniającej KRS. Napięcie między środowiskiem prawniczym i rządzącą większością nie spada. O sytuacji w wymiarze sprawiedliwości mówią Andrzej Stankiewicz (onet.pl) i Łukasz Jankowski (radio Wnet).

Na koniec o swojej rozmowie z szefem Parlamentu Europejskiego i Różą Thun w sprawie ostrych wypowiedzi wobec posłanki PO mówi wiceszef PE Ryszard Czarnecki (PiS). Czy zostanie za nie odwołany? ZWIŃ