serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  22.08.2018

Po rozwiązaniu Marszu Powstania Warszawskiego Sławomir Cenckiewicz ujawnił, że dyrektor biura bezpieczeństwa warszawskiego ratusza ma...

Minęła dwudziesta 

22.08.2018

Po rozwiązaniu Marszu Powstania Warszawskiego Sławomir Cenckiewicz ujawnił, że dyrektor biura bezpieczeństwa warszawskiego ratusza ma... ROZWIŃ

Po rozwiązaniu Marszu Powstania Warszawskiego Sławomir Cenckiewicz ujawnił, że dyrektor biura bezpieczeństwa warszawskiego ratusza ma w biografii służbę w organach komunistycznej bezpieki. Teraz pojawiają się informacje o kolejnych funkcjonariuszach Służby Bezpieczeństwa tam zatrudnionych. Czy po prawie 30 latach za bezpieczeństwo w stolicy powinni odpowiadać funkcjonariusze SB? Gośćmi programu są Piotr Kaleta (PiS) i Jan Filip Libicki (niezrzeszony).

Niemiecki Trybunał Sprawiedliwości uznał, że Telewizja ZDF nie musi przepraszać Karola Tendery za stwierdzenie „polskie obozy śmierci”. Uzasadnił, że ZDF nie musi wykonywać wyroku polskiego sądu, ponieważ naruszało by to wolność opinii, mediów i przekonań. – Jest to rzecz niesłychana – mówi pełnomocnik powoda mec. Lech Obara. Wyrok komentują również prof. Bogdan Musiał (historyk) i Cezary Gmyz (korespondent TVP).

Obecność byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL w warszawskim ratuszu oceniają Piotr Lisiewicz (Gazeta Polska) i Andrzej Rozpłochowski (były opozycjonista).

O bieżącej polityce Michał Rachoń w sprzeczce z satyrykiem Janem Pietrzakiem. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy