serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  22.05.2018

Kampania wyborcza jeszcze nieoficjalnie nie ruszyła, ale partie ruszyły w Polskę, aby mobilizować swoich wyborców...

Minęła dwudziesta 

22.05.2018

Kampania wyborcza jeszcze nieoficjalnie nie ruszyła, ale partie ruszyły w Polskę, aby mobilizować swoich wyborców... ROZWIŃ

Kampania wyborcza jeszcze nieoficjalnie nie ruszyła, ale partie ruszyły w Polskę, aby mobilizować swoich wyborców lub przeszkadzać przeciwnikom politycznym. W Gdańsku KOD i Obywatele RP przerwały spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego w historycznej Hali BHP. O podłożu zakłócania i zrywania politycznych spotkań oraz proteście osób niepełnosprawnych w Sejmie mówią Tomasz Sakiewicz (Gazeta Polska) i Andrzej Stankiewicz (onet.pl).

O kampanii samorządowej, której jeszcze nie ma, spotkaniach z wyborcami oraz próbach ich zerwania dyskutują Anna Krupka (PiS) i Marek Balt (SLD).

Niepełnosprawny dr teologii Bawer Aondo Akaa zaprosił na rozmowę protestujących w Sejmie Jakuba i Adriana. Chce ich namówić do aktywizacji, ale na jego apel nie ma odpowiedzi. Uważa, że o niepełnosprawnych trzeba rozmawiać z niepełnosprawnymi, a sposobem na rozwiązanie problemu jest uaktywnienie i doprowadzenie do samodzielności osób z niepełno sprawnościami.

Mark Zuckerberg był przesłuchiwany w Parlamencie Europejskim. Przyznał, że nie dopilnował ochrony danych osobowych użytkowników. Międzynarodowe korporacje kojarzone z nurtem liberalno-lewicowy, cenzurują treści prawicowe promując te dotyczące bliskiej im ideologii. O narzędziach kontroli przestrzeni cyfrowej mówi minister cyfryzacji Marek Zagórski. ZWIŃ