serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  21.09.2017

– Już dzisiaj podjęliśmy decyzję o zrealizowaniu konkretnych działań dotyczących sił amerykańskich w Polsce. Została...

Minęła dwudziesta 

21.09.2017

– Już dzisiaj podjęliśmy decyzję o zrealizowaniu konkretnych działań dotyczących sił amerykańskich w Polsce. Została... ROZWIŃ

– Już dzisiaj podjęliśmy decyzję o zrealizowaniu konkretnych działań dotyczących sił amerykańskich w Polsce. Została powołana specjalna grupa robocza, która będzie to realizowała. Chcemy, jak najszybciej zsynchronizować nasze plany, działania naszych armii i planów operacyjnych – powiedział szef MON Antoni Macierewicz po spotkaniu z amerykańskim ministrem obrony Jamesem Mattisem.

Rzecznicy dyscypliny izb adwokacji rozważają czy wszczynać postępowania wobec posłów-adwokatów, którzy głosowali za ustawami o Sądzie Najwyższym i Trybunale Konstytucyjnym. Debata wokół projektów reformujących polskie sądownictwo trwa. Gośćmi programu są Arkadiusz Mularczyk (PiS) i Piotr Misiło (Nowoczesna).

O relacjach polsko-niemieckich, dekoncentracji mediów, nad którą pracuje resort kultury, sytuacji politycznej w Polsce i USA z Arizony Wojciech Cejrowski.

Poparcie Krajowej Rady Sądownictwa dla organizacji manifestacji przeciwko reformie sądownictwa organizowanej przez Fundację „Akcja Demokracja” oceniają Jerzy Jachowicz (Sieci) i Maciej Kożuszek (Gazeta Polska). ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy