serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  21.08.2018

Ludmiła Kozłowska, szefowa Fundacji Otwarty Dialog, została wydalona z Polski i Unii Europejskiej przy udziale...

Minęła dwudziesta 

21.08.2018

Ludmiła Kozłowska, szefowa Fundacji Otwarty Dialog, została wydalona z Polski i Unii Europejskiej przy udziale... ROZWIŃ

Ludmiła Kozłowska, szefowa Fundacji Otwarty Dialog, została wydalona z Polski i Unii Europejskiej przy udziale polskiego kontrwywiadu. ABW ma wątpliwości co do finansowania fundacji i uważa, że jej działalność stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. Z nieoficjalnych informacji wynika, że darczyńcami fundacji byli biznesmeni prowadzący interesy z rosyjskim przemysłem zbrojeniowym. W obronie Kozłowskiej stanął m.in. znany z antypolskich wystąpień Guy Verhofstadt i elity III RP, które apelują o przyznanie jej obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej . Gośćmi programu są Ryszard Czarnecki (PiS) i Piotr Apel (Kukiz'15).

Sprawę wydalenia szefowej Otwartego Dialogu komentują Łukasz Kister (ekspert ds. bezpieczeństwa), Balli Marzec (działaczka na rzecz upowszechnienia i ochrony swobód obywatelskich) i Ewa Stankiewicz (TV Republika).

CBA zatrzymało Marka M., zwanym „królem dzikiej reprywatyzacji”, zarzucając mu oszustwa. To on stał m.in. za przejęciem kamienicy przy Nabielaka 9, gdzie mieszkała Jolanta Brzozowska, zamordowana działaczka lokatorska. O sprawie mówią Sebastian Kaleta (wiceprzewodniczący komisji weryfikacyjnej) i Piotr Ikonowicz (Ruch Sprawiedliwości Społecznej).

O wycince drzew zaatakowanych kornikiem drukarzem w Bawarii i braku reakcji ekologów opowiada piosenkarz Andrzej Rosiewicz. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy