Po tym jak Paweł Adamowicz zadeklarował start na ponowną kadencję prezydenta Gdańska spotkał się s...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  21.02.2018

Po tym jak Paweł Adamowicz zadeklarował start na ponowną kadencję prezydenta Gdańska spotkał się s...

Minęła dwudziesta 

21.02.2018

Po tym jak Paweł Adamowicz zadeklarował start na ponowną kadencję prezydenta Gdańska spotkał się s... ROZWIŃ

Po tym jak Paweł Adamowicz zadeklarował start na ponowną kadencję prezydenta Gdańska spotkał się s szefem klubu PO Sławomirem Neumannem. Platforma chciała w Gdańsku wystawić inną osobę w związku z zarzutami o zatajenie majątku przez Adamowicza w oświadczeniach majątkowych i niejasnym pochodzeniu tegoż majątku, w sprawie czego toczy się proces przed sądem. Czy Platforma zdecyduje się poprzeć Adamowicza i jakie ma szanse na reelekcję? Oceniają Maciej Kożuszek (Gazeta Polska), Marek Król (Sieci) i Marek Formela (Gazeta Gdańska).

Ruderman Family Foundation organizacja familijna z Bostonu wypuściła antypolski film zarzucający nam „polski Holocaust” i negowanie Holocaustu. To fundacja, która wspierała w kampanii prezydenckiej Hilary Clinton, a dziś uderza w sojusz Donalda Trumpa z Warszawą. W ostatnich tygodniach wobec Polski prowadzona jest negatywna kampania na arenie międzynarodowej zapoczątkowana przez polityków Rosyjskich. Komu może zależeć na atakowaniu Polski i zerwaniu stosunków USA z naszym krajem? Gośćmi w studio są Jan Mosiński (PiS), Witold Zembaczyński (Nowoczesna) i Piotr Apel. Politycy komentują już deklarację startu o reelekcję Pawła Adamowicza.

Na koniec o wojnie informacyjnej prowadzonej wobec Polski i bezpieczeństwie cybernetycznym mówi Kamil Basaj (Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń). ZWIŃ