serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  20.10.2020

Sejm we wtorek poparł wniosek KO o odroczenie obrad, by posłowie mieli więcej czasu na...

Minęła dwudziesta 

20.10.2020

Sejm we wtorek poparł wniosek KO o odroczenie obrad, by posłowie mieli więcej czasu na... ROZWIŃ

Sejm we wtorek poparł wniosek KO o odroczenie obrad, by posłowie mieli więcej czasu na zapoznanie się z projektem PiS ws. przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym związanym z COVID-19. Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki zarządził przerwę w obradach do środy, do godz. 9. Projekt PiS zakłada m.in. zwolnienie personelu medycznego z odpowiedzialności karnej w czasie epidemii oraz przyznanie osobom skierowanym do walki z koronawirusem wynagrodzenia zasadniczego w wysokości nie niższej niż 200 proc. (dotychczas było to 150 proc.) przeciętnego wynagrodzenia zasadniczego przewidzianego na danym stanowisku pracy.

Sytuację tę komentują: Robert Gontarz (PiS), Władysław Teofil Bartoszewski (PSL-Koalicja Polska), Jarosław Urbaniak (PO), Olga Semeniuk (wiceminister rozwoju) i Dariusz Wieczorek (Lewica).

Gościem drugiej części jest prof. Paweł Kaliński z Centrum Immunoterapii, Roswell Park Comprehensive Cancer w Buffalo, który mówi o walce z pandemią koronawirusa w USA.

W trzeciej części dr Artur Zaczyński, wicedyrektor ds. medycznych Centralnego Szpitala MSWiA w Warszawie przedstawia plan działań przy tymczasowym szpitalu na Stadionie Narodowym. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy