serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  20.08.2019

Z jednej strony ataki na Kościół i promocja LGBT z drugiej obrona rodziny i sprzeciw...

Minęła dwudziesta 

20.08.2019

Z jednej strony ataki na Kościół i promocja LGBT z drugiej obrona rodziny i sprzeciw... ROZWIŃ

Z jednej strony ataki na Kościół i promocja LGBT z drugiej obrona rodziny i sprzeciw wobec seksualizacji dzieci. Ostatnim przypadkiem nienawiści była inscenizacja zabójstwa abp Marka Jędraszewskiego podczas imprezy gejowskiej. W obronie metropolity krakowskiego stanął prezes PiS Jarosław Kaczyński. Przeciw seksualizacji dzieci do rodziców zwróciła się Kancelaria Episkopatu Polski. Większość komitetów przedstawiła już swoje listy wyborcze. Na niektórych pojawiły się zaskakujące i kontrowersyjne kandydatury. Gośćmi programy są Daniel Milewski (PiS) i Andrzej Szejna (SLD).

Prawo i Sprawiedliwość z premierem, Mateuszem Morawieckim na czele ruszyło w Polskę PiS-busami. Przedstawiają dokonania swoich 4-letnich rządów, przede wszystkim programy społeczne. Bezpośrednią kampanię zapowiadają również inne partie. PSL dementuje informacje o porozumieniu opozycji w sprawie startu do Senatu. O kampanii dyskutują Jacek Włosowicz (Solidarna Polska) i Paweł Bejda (PSL).

Radni Koalicji Obywatelskiej zablokowali przyznanie tytułu honorowego obywatela Gdańska prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. Opinie publiczną rozgrzewają również listy wyborcze do parlamentu. W studio Marek Król (Sieci) i Łukasz Jankowski (Radio Wnet). ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy